Vi som är Meredo

Mikael Sjögren

VD & ägare till Meredo AB
Bokslut – Årsredovisning –
Löner – Deklaration – Likvidator
Tel: 0176-174 80
Epost: mikael@meredo.se

CC685042-5022-46AC-9D15-517BFEDE3B47

Anna Andersson

Redovisningskonsult
Bokslut – Årsredovisning –
Löner – Deklaration
Tel: 0176-174 80
Epost: anna@meredo.se

lina-i-farg

Lina Viggedal

Redovisningskonsult
Bokslut – Årsredovisning –
Löner – Deklaration
Tel: 0176-174 80
Epost: lina@meredo.se

ida-i-farg

Ida Bjerkendahl

Redovisningskonsult – Löner
Tel: 0176-174 80
Epost: ida@meredo.se

malin-telefon-farg

Malin Söderman

Föräldraledig tom 2024

Redovisningskonsult
Bokslut – Årsredovisning – Löner
Tel: 0176-174 80
Epost: malin@meredo.se

11731EE5-7CDF-4A03-BEDE-B6AE9FEF5DC2

Jennifer Östlund

Redovisningskonsult – Löner
Tel: 0176-174 80
Epost: jennifer@meredo.se

Luna & Luna, Cava & Maja

Säkerhetsansvariga
Luna 1 & 2 har jobbat på Meredo sedan 2020
Cava jobbar deltid sedan 2021
och Mini Maja är nyast i gänget och kom in 2022

Tjejernas arbetsuppgifter består i att ansvara för att hålla inkräktare borta, ligga på skrivbordet och spana samt måna om allas välbefinnande genom att agera terapihund under hektiska perioder.

Meya Sjögren

Arkivansvarig – Hjälpreda #1

Foto: www.perspectivebymattsson.se