Kontakta oss

Mikael Sjögren

VD & ägare till Meredo AB Bokslut – Årsredovisning – Löner – Deklaration – Likvidator Tel: 0176-174 80 mikael@meredo.se
Läs mer

Anna Andersson

Redovisningskonsult Bokslut – Årsredovisning – Löner – Deklaration 0176-174 80 anna@meredo.se
Läs mer

Lina Viggedal

Redovisningskonsult Bokslut – Årsredovisning – Löner – Deklaration Tel: 0176-174 80 Epost: lina@meredo.se
Läs mer

Ida Bjerkendahl

Redovisning- och lönekonsult Tel: 0176-174 80 Epost: ida@meredo.se
Läs mer

Jennifer Östlund

Redovisning- och lönekonsult Tel: 0176-174 80 Epost: jennifer@meredo.se
Läs mer

Malin Söderman

Föräldraledig tom 2024 Redovisningskonsult – bokslut – Årsredovisning – Löner Tel: 0176-174 80 Epost: malin@meredo.se
Läs mer

Tim Colling

Redovisningskonsult Tel: 0176-174 80 Epost: tim@meredo.se
Läs mer

Frida Cavallin

Redovisningskonsult – Civilekonom Tel: 0176-174 80 Epost: Frida@meredo.se
Läs mer

Meya Sjögren

Arkivansvarig – Hjälpreda #1
Läs mer

Luna & Luna, Cava & Maja

Säkerhetsansvariga
Luna 1 & 2 har jobbat på Meredo sedan 2020
Cava jobbar deltid sedan 2021
och Mini Maja är nyast i gänget och kom in 2022

Tjejernas arbetsuppgifter består i att ansvara för att hålla inkräktare borta, ligga på skrivbordet och spana samt måna om allas välbefinnande genom att agera terapihund under hektiska perioder.

Foto: www.perspectivebymattsson.se